Welkombij voetbalclub Koninklijke Hove Sport

Bestuur

BESTUUR Serrien Eric Voorzitter.jpg (3)

Eric Serrien

Voorzitter
eric.serrien1@telenet.be
+32 (0)476 90 91 28
BESTUUR Oostvogels Wim Sportief vertegenwoordiger jeugd.jpg

Wim Oostvogels

Sportief/vertegenwoordiger jeugd
wim.oostvogels@bamcontractors.be
+32(0)476 98 93 84
BESTUUR Van Aelst Marcel TVJO.jpg

Marcel Van Aelst

TVJO & Administratief verantwoordelijke jeugd
marcel_van_aelst19@hotmail.com
+32 (0)496 91 71 07
BESTUUR Gils Anthony Adjunct TVJO.jpg

Anthony Gils

ATVJO
anthonygils@hotmail.com
+32(0)493 76 33 18
Elke Van Vlem.jpg

Elke Van Vlem

kledijverantwoordelijke
vanvlemelke@outlook.com
+32(0)479 68 74 23
no-avatar.png

Bram Van Aelst

Raadgever
bram_van_aelst@hotmail.com
+32 (0)494 84 64 01

Andere functies

ANDERE FUNCTIES Boels Rudy Gerechtigd correspondent secretaris.jpg

Rudy Boels

Secretaris – Gerechtigd correspondent
boels.rudy@gmail.com
+32(0)476 31 04 57
ANDERE FUNCTIES Verreet Paula Kantine en evenementenverantwoordelijke.jpg

Paula Verreet

Kantine - & evenementenverantwoordelijke
paula.verreet@hotmail.com
+32 (0)496 50 21 16
ANDERE FUNCTIES Sels Jo Technisch onderhoud.jpg

Jo Sels

Technisch onderhoud
IMG_0261.jpg

Caroline Van Rompaey

Ombudsvrouw
Carolinevanrompaey@hotmail.com